fbpx

Rejestracja on-line

Piszą o nas:

AlleBazar24
AlleBazar24
2023-12-18
Bardzo miła, a zarazem profesjonalna obsługa, skuteczna za co serdecznie dziękuję, bioderka jak nowe!
Katarzyna Urbańska
Katarzyna Urbańska
2023-12-06
Polecam bardzo gabinet rehabilitacyjny F-Medic i p. Małgosię, która pozbyła mnie bólu pleców. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
Kamila Konieczna
Kamila Konieczna
2023-11-19
Serdecznie polecam! Z każdą kolejną wizytą czułam zdecydowaną poprawę - napięcie i ból praktycznie zniknął. Pani Małgosia to bardzo miła i sympatyczna osoba znająca się na swojej pracy:)))
Anna Sterna
Anna Sterna
2023-11-19
Pani Małgosia to osoba z ogromną wiedzą i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jej doświadczenie i zaangażowanie pozwoliło mi uporać się z dużymi dolegliwościami. Pani Małgosia ma ręce, które leczą. Regularne wizyty i ćwiczenia, które należy wykonywać samemu w domu, bardzo mi pomagają. Polecam szczerze.
Łukasz Marcinkowski
Łukasz Marcinkowski
2023-11-19
Polecam gabinet rehabilitacyjny F-Medic, już kilka wizyt pozwoliło mi zapomnieć o uciążliwym bólu pleców.
dagmara jodziewicz
dagmara jodziewicz
2023-11-19
Bardzo polecam,profesjonalne podejście do pacjenta,fantastyczna atmosfera.Pani Gosia pomogła mi w bólu karku i szyi
Dorota Szymańska
Dorota Szymańska
2023-11-19
Polecamy całym sercem gabinet i serdeczną panią Małgorzatę która ma złote ręce ! -doskonale zna się na swojej pracy widać że posiada duże doświadczenie niejednokrotnie pomogła mi i mężowi w dolegliwościach bólowych oraz zaleciła trafne ćwiczenia. Gabinet dobrze wyposażony i przytulny :)
monika go
monika go
2023-11-19
Pani Małgosia ma złote ręce! Pomaga w nagłych przypadkach oraz przy dłuższych i żmudnych ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Zawsze pomocna! Kobieta z sercem na dłoni. Gorąco polecam
Marta Gawron
Marta Gawron
2022-07-14
Serdecznie polecam. Pani Małgorzata uważnie ogląda "całego człowieka" a nie tylko miejsce które boli. Dzięki temu poszukuje przyczyny, a nie tylko działa ku chwilowej poprawie.